Cześć, jestem LazyKiwi
zwana zwyczajnie Sylwią.
Kim jestem?
Zwykłą dziewczyną, która uparła się, że w życiu będzie robiła to, co lubi i na własnych warunkach. Grafiką zainteresowałam się jeszcze w czasach szkolnych i też obrałam sobie za cel zdobycie wykształcenia związanego z projektowaniem graficznym (mimo że otoczenie doradzało zrobienie "normalnych" studiów). Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach na kierunku Grafika Reklamowa. Swoje doświadczenie zdobywałam w kilku agencjach reklamowych. W roku 2018 postawiłam jednak na własną działalność i tak powstała firma LazyKiwi.
Moja filozofia
Firma LazyKiwi powstała nie bez przyczyny. Praca w agencjach reklamowych dała mi okazję zetknąć się z najróżniejszymi projektami: od identyfikacji, plakatów, ulotek, wizytówek po większe banery, grafiki na stoiska reklamowe, ale też grafiki do Internetu, na konta społecznościowe. Ale też dotarło do mnie, że pracując w takim miejscu, nigdy nie będę miała możliwości tworzyć coś kreatywnego i ładnego. Ponieważ domeną pracy w takim miejscu jest ograniczony czas, pośpiech i tworzenie czegoś na szybko, byle było, bo "Klient nie płaci dużo". Nie zgadzam się z takim podejściem i uważam, że każdy Klient, zarówno ten duży jak i mały zasługuje na dobry projekt, indywidualne podejście i dobrą grafikę.
Pracując we własnej firmie mam ten komfort, że mogę każdemu projektowi poświęcić tyle czasu ile będzie trzeba. I nie jestem zmuszona do produkcji masowej tandety.
Trochę więcej mnie
Zachęcam do odwiedzenia mnie na Instagramie oraz Facebooku, gdzie dzielę się swoim procesem twórczym, gotowymi i skończonymi projektami, ale też swoją wiedzą graficzną. 
Back to Top