Cześć, jestem LazyKiwi,

zwykłym ludziom znana jako Sylwia.

Kim jestem?

Zwykłą dziewczyną, która uparła się, że w życiu będzie robiła to, co lubi. I jednocześnie będzie się z tego utrzymywała. W taki oto sposób z zawodu jak i z pasji jestem grafikiem projektantem. Ukończyłam Wyższą Szkołę Techniczną w Katowicach z tytułem magistra. W trakcie studiów podejmowałam się pracy na różnych stanowiskach, także tych nie mających nic wspólnego z grafiką. Czytam dużo książek, uwielbiam rysować jak i malować, tracę głowę w sklepach plastycznych i papierniczych, samodzielnie koduję, jeżdżę na konwenty, zajmuję się także projektowaniem plannerów, organizerów i kalendarzy.

Jak to się zaczęło?

Od bloga.
W ostatniej klasie szkoły podstawowej zainteresowałam się pisaniem opowiadań na podstawie gier, filmów i kreskówek. Publikowałam je na własnym blogu na Onecie. Manipulacje w kodzie nie były możliwe, dlatego autorzy prześcigali się w tworzeniu oryginalnych szablonów. Bądź je zamawiali. Funkcjonowały wtedy zamówienia graficzne, a młodzi twórcy tworzyli niewielkie elementy np. banery, napisy aż do całych szablonów. To wtedy zaczęło mnie interesować, jak samodzielnie stworzyć poszczególne części, w jakim programie, jakimi technikami.
Z czasem sama prowadziłam blog z zamówieniami graficznymi, instrukcjami na różne efekty, zaczęłam też uczyć się pisania stron w HTMLu (potem dopiero w CSSie) i bardzo dużo rysowałam. I mimo skończonego liceum o profilu matematyczno-fizycznym, uparłam się na studia artystyczno-techniczne. Uparłam, ponieważ rodzice od lat forsowali swój pomysł na córkę architekta lub geodetę. Czasem warto postawić na swoim.
W trakcie studiów przeniosłam się na Blogspot, gdzie znajomość kodowania umożliwiła mi dostosowanie szablonu tak jak chciałam. Natomiast w 2017 roku zaczęłam swoją przygodę z blogiem na nowo, na swojej własnej domenie, na silniku WordPress. W taki oto sposób jestem tutaj, piszę dla Was i zawsze służę pomocą.

Trochę więcej mnie

Znajdziecie mnie na moim oficjalnym Instagramie @lazykiwi.93, ale także na profilu typowo z moimi pracami artystyczno-graficznymi – @sptak.art. Swoje najlepsze projekty prezentuję na Behance w formie portfolio. A wszelkie moje czytelnicze wojaże znajdziecie na moim profilu LubimyCzytać.pl  Aiwlys.