O mnie

Square

Cześć, jestem Lazy Kiwi

zwykłym ludziom znana jako Sylwia. Uparłam się, że w życiu będę robiła to, co lubię i dodatkowo z tego się utrzymywała! W taki oto sposób z pasji, wykształcenia i zawodu jestem projektantem graficznym.

Kiedyś sądziłam, że będę pracować w dużej agencji reklamowej i projektować ładne rzeczy. Jakie było moje zdziwienie, kiedy zmuszono mnie do pracy na szybko, byle jak, byle by było. Przerobiłam kilka takich stanowisk i powiedziałam dość!

Tak też powstała firma LazyKiwi.

O mnie w dużym skrócie…

Jeszcze w liceum sądziłam, że skończę architekturę i będę zarabiała uczciwe pieniądze pracując w biurze projektowym. Ale zorientowałam się, że nie są to moje marzenia ani cel w życiu, a jedynie spełniam czyjeś oczekiwania. Dotarło też do mnie, że moje hobby tj. blogowanie, robienie grafiki, rysowanie – to jest właśnie to, co chcę w życiu robić. A że podatki same się nie zapłacą, przydałoby się na tym również zarabiać.

W 2017 roku uzyskałam tytuł magistra sztuki, aczkolwiek ukończyłam kierunek Grafika Reklamowa. W trakcie studiów imałam się różnej pracy – byłam kasjerką w sklepie spożywczym, kolportowałam gazety codzienne, pracowałam na produkcji przy układach scalonych. Pracowałam także w dwóch drukarniach jako pomocnik introligatora – dokładałam arkuszy w maszynach, które składają, szyją i przycinają katalogi, książki, odbierałam gotowy produkt, pakowałam, segregowałam. Przez 1,5 roku pracowałam również w drogerii doradzając Klientom w zakupach, porządkując towar, dokładając go, a także obsługując na kasie. Przerobiłam również stanowisko Graphic Designera w kilku różnych firmach, w kilku różnych miastach! 

Wszystkie te stanowiska nauczyły mnie wielu przydatnych rzeczy. Nie jestem zwykłym Grafikiem siedzącym przed monitorem i robiącym rzeczy. Przede wszystkim pracuję z Klientem i dla Klienta! Każde zlecenie traktuję indywidualnie, dopasowuje rozwiązania pod danego Klienta i razem z nim dobieram najlepsze środki. Wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe pozwala mi na tworzenie projektów zgodnych z obowiązującymi normami, kreatywne podejście, ale też profesjonalne przygotowanie ich do dalszej drogi. Praca w drukarniach pozwoliła mi zobaczyć, co dalej dzieje się z projektem, który stworzyłam, jaka czeka go droga od pliku stworzonego w komputerze do gotowego produktu np. katalogu, książki, wizytówek. A to kluczowa wiedza już na etapie projektowania!

Skontaktuj się ze mną!

Przekonałam Cię do współpracy ze mną? Chcesz powierzyć swoje zlecenie specjaliście? Pisz do mnie na adres kontakt@lazykiwi.pl lub wypełnij formularz w zakładce Kontakt! Pamiętaj, że wysłanie wiadomości nic nie kosztuje ani też nie zobowiązuje do niczego. Spodziewaj się odpowiedzi jeszcze dziś. Chyba że pytasz mnie jak podbić świat. To daj mi kilka dni, będę musiała skontaktować się z doradcami 😀

Gdzie mnie jeszcze znajdziesz?

Na moim Instagramie możesz podejrzeć nad czym aktualnie pracuję, a także różne poboczne projekty, czy to rysowanie, malowanie. Jeśli nie używasz Instagrama, to te same treści znajdziesz na Facebooku. Lubisz czytać książki? Zapraszam Cię na mój profil na Lubimy Czytać. Swoje portfolio mam również w serwisie Behance.