Hej, jestem LazyKiwi

Długo zastanawiałam się, jaki powinien być ten pierwszy wpis na blog. Na ogół stawiałam na parę słów o sobie, kilka założeń odnośnie bloga. Myślałam, czy by od tego nie odejść i od razu napisać jakiś „mądry wpis”, z grubej rury. Ale chyba będzie miło, jeśli się przedstawię.
Dlatego jeszcze raz mówię wszystkim hej, hejka, dzień dobry. Możecie mi mówić Lazy Kiwi, choć wiele osób zna mnie jeszcze jako Aiwlys bądź Graficę. Mam na imię Sylwia, pochodzę z Wieliczki, a przez ostatnie 5 lat mieszkałam i w Katowicach, i we Wrocławiu. Jestem absolwentką kierunku Grafika w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.
Na chwilę obecną wywróciłam swoje życie do góry nogami i wróciłam do punktu wyjścia. Czyli moja przygoda zaczyna się na nowo. Nie tylko zawodowo, mieszkaniowo, ale także blogowo.
Wcześniej prowadziłam blogi i na Onecie i na Blogspocie, wszystkie w tematyce graficznej, projektowania, obróbki czy rysowania. Moim ostatnim blogiem był GrafikUs, którego zawiesiłam jeszcze w trakcie studiów. Jako że wielu aspektach życia zaczynam od zera, to i z blogiem chciałabym zacząć na nowo.
Czyli jak już się pewnie domyśliliście, blog będzie się obracał w tematyce graficznej, artystycznej, również z wieloma elementami organizacyjnymi i rozwojowymi, ponieważ są to elementy, które towarzyszą mi od dawna. Spodziewajcie się dużo pomocnych wpisów, tutoriali, a także darmowych materiałów. Można rzec, że nic się nie zmieniło, jedynie domena.
Jeszcze raz witam wszystkich nowych oraz moich „starych” znajomych. I zachęcam do wpadania.
  • Powodzenia!

  • Lazy Kiwi, ale uroczo! Będę wpadać :3

    • Dziekuję <3 Kiedyś zrobię wpis o tym, jak powstało to magiczne "LazyKiwi" 🙂